Andrea Sesma, "frymëzimi" i Iker Muniain (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gjithçka shkon siç duhet për Iker Muniain. Pasi rinovoi kontratën me Athletic Bilbao deri në vitin 2017, talenti 21-vjeçar bask mësoi se e dashura e tij Andrea Sesma është shtatzanë dhe pret fëmijën e parë të çiftit. Për këtë arsye edhe në ndeshjen e parë Play-Off në Champions League kundër Napolit Muniain ia dedikoi pikërisht asaj golin.

Andrea Sesma, e cila nuk le pa parë asnjë ndeshje të Athletic Bilbao, konsiderohet si një prej femrave më të bukura në Primera Division. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori