Andreea Tolomeiu tifozja e çmendur pas Milanit (FOTO LAJM)

Kur Milan luan në "San Siro" ajo është gjithmonë e pranishme dhe shpesh me uniformën e kuqezinjve.

Ne po flasim për Andreea Tolomeiun. Ajo është Modele dhe ka lindur në Rumani, por është u rritur në Itali.

Ajo rënë në dashuri me ngjyrat e kuqezi dhe nuk humb asnjë ndeshje të Milanit ku shpesh herë fotot "në San Siro" i psoton në Instagram. /albeu.com/


Shtuar më 12/02/2019, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori