Andres Inesta dëmtohet dhe lë fushën e lojës (FOTO LAJM)

Mesfushori spanjoll Andres Iniesta është lënduar kundër Atleticos, pasi ai u largua nga loja në minutën e 35'-të.

Kapiteni Andres Iniesta e ka lëshuar fushën para kohe në ndeshjen kundër Atletico Madridit, ku Barcelona po fiton 1-0 me golin e të jashtëzakonshmit të Lionel Messit, që realizoi në minutën e 26'-të.

Ai u zëvendësua nga portugezi, Andre Gomes fushën për shkak të problemeve muskulore në minutën e 35-të. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori