Ankthi dhe tmerri i një ndeshje që zgjati sa një jetë (FOTO LAJM)

Të paktën tre persona kanë mbetur të vrarë në stadiumin ‘Stade de France’, pas shpërthimeve të shumta në rrugët e Parisit, në afërsi të stadiumit ku po zhvillohej miqësorja Francë-Gjermani.

Ka qenë presidenti i Federatës së Futbollit të Francës ai që ka konfirmuar vdekjen e tre tifozëve. Numri i të vdekurëve ka arritur ka arritur në mbi 160.

Më lart keni edhe një galeri të momenteve të tmerrit në fushë pas përfundimit të ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2015, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori