Arena Kombëtare merr formë, punimet janë drejt fundit (FOTO LAJM)

Arena Kombëtare cdo ditë e më shumë po merr formë. Punimet vijojnë me intesitet të lartë teksa sot stadiumin e vizitoi dhe kreu i FSHF-së Armand Duka.

Ndërkohë shtëpia e kuqezinjve pritet të jetë gati në muajin shtator, shkruan Albeu.com.

Tashmë projekti po hyn në fazën finale për realizimin e tij ku kanë ngelur për tu vendosur stolat në tribuna dhe shtrimi fushës me tapet.

Shtuar më 11/01/2019, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori