Armand Duka takim special në Moskë (FOTO LAJM)

Edhe 2 ditë na ndajnë nga starti i këtij Botërori “Rusi 2018” dhe tashmë emocionet janë prezente për të gjithë sportdashësit anë e mbanë botës.

Për t’i përjetuar nga afër, ka menduar presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

Kreu i FSHF-së ka postuar një foto në rrjetet sociale ku tregon që ndodhet në Rusi, konkretisht në Moskë.

Ai shfaqet me dy maskotë, të cilët do të jenë prezentë përgjatë gjithë kompeticionit. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori