Armeni – Itali, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Armenisë dhe Italisë.

Armenia dhe Italia do të përballen nga ora 18:00 në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Pas katër ndeshjeve në Grupin J, Italia prin me 12 pikë, kurse Armenia renditet e treta me gjashtë pikë.
Shtuar më 05/09/2019, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori