Armina Mevlani shkëlqeu në Kanë (FOTO LAJM)

Armina Mevlani ka qenë një tjetër personazh nga shoëbiz-i shqiptar që ka marrë pjesë në “Festivalin e Kanës”, ku është paraqitur thjeshtë dhe bukur.

Armina Mevlani ka zgjedhur të parakalojë në tapetin e kuq në Kanë me një fustan të thjeshtë, në ngjyrën e bardhë që i nxirrte në pah hiret e saj. Ngjitur pas trupit dhe pa shumë dekolte, Armina dhuroi një pamje të fisshme.

Ajo kishte zgjedhur të vinte e thjeshtë si në tualet edhe në veshje, duke bërë një model të njohur flokësh, që i përshtatet natyrales dhe make-up në ngjyrën nude. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2019, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori