Arsenal, grafiku i dëmtimeve gjatë 10 viteve të fundit (FOTO LAJM)

Disa prej lojtarëve kryesorë të dëmtuar: Jack Wilshere
Pëlqej
Olivier Giroud, Theo Walcott, Mathieu Debuchy, Jack Wilshere, Aaron Ramsey dhe Nacho Monreal janë disa prej futbollistëve që përbëjnë listën e gjatë të dëmtimeve që ka kapluar Arsenalit.

"The Telegraph" ka përgatitur një grafik interesant përsa i përket dëmtimeve dhe llojit të tyre te "Topçinjtë" gjatë 10 viteve të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori