Arsenal-Liverpool, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

ARSENAL
Pas pak minutash nis superndeshja e kësaj jave në Premier League mes Arsenal dhe Liverpool, takim që pritet të vendosë shumë për të dy ekipet që duan kualifikimin për në Champions League sezonin e ardhshëm.

Arsenal-Liverpool starton në ora 13:45. /albeu.com/

Ja formacionet zyrtare:

ARSENAL: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey, Ozil, Alexis dhe Giroud

LIVERPOOL: Mignolet, Can, Toure, Sakho, Allen, Lucas, Moreno, Henderson, Coutinho, Markovic dhe Sterling
Shtuar më 04/04/2015, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori