Arsenal për pazar në Barcelonë (FOTO LAJM)

Victor Valdes
Sipas asaj që raporton spanjollja "El Economista", Arsenal ka filluar tratativat me Barcelonën për transferimin sezonin e ardhshëm të sulmuesit David Villa dhe portierit Victor Valdes.

Për të dy futbollistët Blaugrana "Topçinjtë" ofrojnë më shumë se 25 milionë.

Por sipas asaj që shkruan tabloidi britanik "The Sun", skuadra e Arsene Wenger kërkon edhe mbrojtësin brazilian të Barcelonës, Dani Alves. Për lojtarin e datëlindjes 1983 londinezët ofrojnë 11 milionë euro por më parë duhet të mposhtin konkurrencën e fortë të PSG dhe Chelsea. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2013, ora 16:19
chelsea
e Mërkurë 20 Shkurt 2013, Ora 18:28
qka po na vyn bre ky plak ,per kete plak e kemi terryn e ivanoviq qe e kallin ket majmun ,ky nuk ben ne chelsea se te ne nuk ka mu shtiav si ne barcelon ,aktori,duhet mi grah bythes
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori