Arturo Vidal zgjedh Top 5 më të mirë, asnjë nga Juventusi (FOTO LAJM)

Manuel Neuer - Bayern Munchen
Arturo Vidal, futbollisti i Bayern Munchen dhe ishi i Juventusit, ne nje interviste per faqen zyrtare te UEFA-s, ka stiluar formacionin e tij ideal per futbollin me 5 lojtare, raporton Portali Albeu.

Mes 5 futbollisteve te perzgjedhur, tre jane te Bayern Munchen dhe dy nga La Liga, nderkohe qe bie ne sy mungesa e lojtareve te Juventusit. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2016, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori