"AS" e bën të sigurtë: Ky do të jetë trajner i ri i Barcelonës (FOTO+VIDEO)
Quique Setien pritet të jetë trajneri më i ri i Barcelonës në orët në vijim, shkruan Albeu.com.

Ai po negocion me Barcelonën teksa pritet të nënshkruajë kontratë gjashtë mujore edhe pse Valverde është ende trajner.

Siç bën të ditur gazeta "AS", Quique Setien ka parakaluar legjendën e Barcelonës, Xavi.

Ndërkohë, 61 vjecari ka një karrierë të pasur në La Liga teksa ka drejtuar më parë Las Palmas dhe Betis. /albeu.com/"AS" e bën të sigurtë: Ky do të jetë trajner i ri i Barcelonës (FOTO LAJM)

Shtuar më 13/01/2020, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori