Atletico Madrid, goditje dyshe nga United (FOTO LAJM)

Shinji Kagawa
Pëlqej
Pas fjalëve të Louis Van Gaal, i cili deklaroi se do të vendosë pak më vonë se cilët futbollistë do të jenë pjesë e Manchester United edhe për sezonin e ardhshëm, Atletico Madrid është hedhur në sulm për të siguruar shërbimet e Shinji Kagawa dhe Javier Hernandez.

Lajmi jepet nga e përditshmja angleze "The Guardian", sipas së cilës kampionët e Spanjës janë gati të ofrojnë 25 milionë sterlina, ose rreth 32 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori