Atmosfera në Kiev para finales se UEFA Champions League (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kievi sonte është mbushur me tifozë të Liverpool dhe Real Madrid, pasi kanë pushtuar kryeqytetin e Ukrainës.

Atmosfera atje është fatastike ku të dyja tifozërit te të dyja janë nëpër rrugë duke kënduar këngët e ekipit të tyre që nga orët e para të mëngjesit.

E me anë të fotografive në do të sjellim pamjet para finales së madhe. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori