"Baby Boom" te Barça, lind Vera Valdes (FOTO LAJM)

Victor Valdes me vajzën e tij Vera pak minuta pas ardhjes së saj në jetë.
Pëlqej
Portieri i Barcelonës, Victor Valdes, ka njoftuar nëpërmjet profilit të tij në Twitter ardhjen në jetë të vajzës së tij, Vera Valdes, e cila ka lindur ditën e sotme në Barcelonë. Bëhet fjalë për fëmijën e tretë të gardianit katalanas, i cili nga martesa me bashkëshorten Yolanda, i gëzohet edhe dy fëmijëve të tjerë: Dylan dhe Kai.

Pas lindjes së Thiago Messi, Lia Fabregas dhe Milan Pique...vazhdon Baby Boom azulgrana. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2013, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori