Bale çfarë ndryshimi (FOTO)

Foto e publikuat nga Fantasy League në Twitter,

Komenti: Bale para dhe pasi u transferua tek Reali
Pëlqej
Gareth Bale është transferimi më i shtrenjtë në historinë e futbollit ku i ka kushtuar Realit plot 100 milion euro.

Që në sezonin e parë Reali fitoi Champions Leaguen dhe Kupën me Bale protagonist në të dy finalet.

Bale kishte një trup jo muskuloz në momentin që u bashkua me madrilenët, por në fotot e fundit a duket qartë se ka bërë përmisime.


Ndërkoh që në internet kanë filluar edhe shakatë më të. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 20:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori