Balotelli nuk "gdhendet": Femrat në emision më të bukura se merkato (FOTO LAJM)

Mario Balotelli po vijon karrierën në Francë te Nice, por ai është gjithmonë i lidhur me Italinë. Në ditën e fundit të merkatos, ai ka ndjekur emisionin e merkatos në "Sky", teksa nuk ka ngurruar t'i bëjë dhe komplimente moderatores.

Laura Barth ishte prezantuesja e një prej emisioneve të njohur të gjigantit italian, teksa Balotelli postoi në profilin e tij.

“Vajzat në Sky Sport calciomercato janë më interesante se transferimet që u bën deri më tani”, ishe shkrimi i Balotellit.

Ndoshta kjo ka qenë një mënyrë interesante për t'i bërë përshtypje prezantueses së njohur. /albeu.com/


Shtuar më 01/02/2017, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori