Balotelli përshëndet Milanin, por fotoja është false (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mario Balotelli ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, e shoqëruar me një letër, ku përshëndet klubin dhe tifozët e Milanit pas largimit të tij te Liverpool. Por fotoja është "fake".

Në fakt bëhet për një fotomontazh, në të cilin sulmuesi i ri i "The Reds" është vendosur mbi trupin e një tjetër ish-milanisti, Kevin Prince Boateng kur luante për kuqezinjtë në sezonin 2011-2012.

Madje në fanellë duket edhe shkronja E e fjalës Prince ((Kevin Prince Boateng). /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori