Balotelli rikthehet te Fanny Neguesha (FOTO LAJM)

Mario Balotelli dhe Fanny Neguesha i janë rikthyer edhe një herë historisë së lënë në mes rreth dy vjet më parë. Sulmuesi italian i Nice-s dhe bukuroshja belge kanë nisur të shoqërohen bashkë.

Lajmin e bën të ditur revista “Chi” që thekson se bomberi dhe modelja kanë kaluar natën e Krishtlindjes në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata mendohet se takohen rregullisht, por për momentin kanë vendosur që të mos ta bëjnë publike lidhjen e tyre.
Shtuar më 07/01/2017, ora 12:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori