Balotelli rikthehet të qeshë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një buzëqeshje dhe bindje e plotë: Mario Balotelli publikon në Instagram ku më në fund shfaqet i qeshur. "E shikoni? Disa herë e bëj edhe unë", shkruan sulmuesi i Milanit.

Tashmë duket se polemikat e Botërorit janë lënë pas krahëve: kursi i ri i Pippo Inzaghit duket se i ka dhënë efektet e veta edhe te Super-Mario. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori