Balotelli te Liverpool, plas gallata në web (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kur bëhet fjalë për transferime të futbollistëve si Mario Balotelli sigurisht që edhe zhurma në media dhe në rrjetet sociale do të jetë e madhe. Sulmuesi i kombëtares italiane do të lerë Milanin për tu rikthyer në Angli por kësaj rradhe me fanellën e Liverpool.

Menjëherë pas publikimit të lajmit tifozë italianë dhe jo vetëm kanë komentuar në mënyrë shumë ironike dhe komike transferimin e SuperMarios në "Anfield Road".

Madje ka edhe nga ata që e kanë quajtur si "blerjen më të mirë" të Milanit në merkato. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori