Barazoi me gola Ronaldon, plas gallata në rrjetet sociale me Zapatën (FOTO LAJM)

Duvan Zapata shënoi 4 gola sot në fitoren 5-0 që Atalanta arriti sot ndaj Frosinones në transfertë.

Por pas golave të shënuar nga Columbiani ka plasur ironia me të i cili barazoi me gola dhe me Cristiano Ronaldon i cili ksihte 14. Për më shumë shfletoni galerinë, Shkruan Albeu.com.
Shtuar më 20/01/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori