Barça, 2 emra nëse nuk vjen Cuadrado (FOTO LAJM)

Juanfran - Atletico Madrid
Pëlqej
Emri i Juan Cuadrados mbetet objektivi i parë i Barcelonës për krahun e djathtë, por transferimi i kolumbianit në "Camp Nou" nuk është aq i lehtë ndaj dhe katalanasit po vëzhgojnë edhe alternativa të tjera.

Siç shkruan katalanasja "Sport", dy janë futbollistët e tjerë që po monitorohen nga Barcelona: Juanfran i Atletico Madrid dhe polaku Piszczek i Borussia Dortmund. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2014, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori