Barça 2014-15, ja numrat e rinj (FOTO LAJM)

Ter Stegen (1)
Pëlqej
Merkatoja e verës nuk ka përfunduar ende por Barcelona i ka vendosur tashmë numrat e fanellave për futbollistët e saj për sezonin 2014-15, përjashtuar disa prej tyre.

Katalanasit afruan gjatë kësaj vere disa lojtarët të cilët do të kenë në shpinë këto numra: Ter Stegen (1), Rakitiç (4), Luis Suarez (9), Rafinha (12), Bravo (13), Mathieu (24) dhe Masip (25). De momento no se ha asignado dorsal a Gerard Deulofeu ni a Sergi Roberto, que el año pasado lucío el 24Për momentin nuk është vendosur se cilin numër do ketë Sergio Roberto apo Deulofeu.

Por risia më e madhe është fanella me numër 5: atë që deri dje e mbante kapiteni historik Carles Puyol që sot e tutje do i besohet Sergio Busquets. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori