Barça-Atletico, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

BARCELONA (4-3-3)
Barcelona-Atletico Madrid është kryendeshja e javës së 18 në La Liga. Katalanasit që vijnë pas fitores në Kupë përballë Elches, ndërsa "Los Colchoneros" me moralin në maksimum pas fitores në mesjavë përballë Real Madrid.

Diego Simeone nuk i zë besë krizës brenda klubit që ka përfshirë Barcelonën. Trajneri i kampionëve të Spanjës shprehet se ai dhe futbollistët e tij aktualisht janë duke menduar vetëm për sfidën e "Camp Nou"-t, dhe as që nuk duan t'ia dinë me atë çfarë po ndodh jashtë fushës së blertë me Barcelonën.

Barcelona-Atletico Madrid starton në ora 21:00. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori