Barça feston titullin kampion (VIDEO-FOTO)

Barcelona ka festuar dje, në një mbrëmej gala në restorantin "Green Arola" në Katalunjë, titullin kampion në La Liga. Futbollistët, stafi teknik dhe drejtuesit e klubit blaugrana së bashku me bashkëshortet apo të dashurat e tyre kanë kaluar një mbrëmje të gjatë disa ditë pas triumfit në La Liga.

Pjesa më e madhe e të ftuarve kanë qënë të shoqëruar nga partneret e tyre, por ra në sy mungesa e kolumbianes Shakira dhe mungesa e partneres së Dani Alves dhe Tito Vilanova. /albeu.com/

Shtuar më 17/05/2013, ora 11:29
Tage: barca festa
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori