Barça, ja koreografia e "El Clasicos" (FOTO LAJM)

Barcelona shpall koreografinë e saj për El Clasicon e së dielës kundër Real Madrid. Klubi katalanas bëri të ditur në faqen e tij të internetit pamjen që do të marrë Camp Nou për atë që shumëkush e quan ndeshja e vitit. Vendasit do të shpërndajnë 98 mijë flamuj për tifozët.
Pëlqej
Barcelona shpall koreografinë e saj për El Clasicon e së dielës kundër Real Madrid. Klubi katalanas bëri të ditur në faqen e tij të internetit pamjen që do të marrë Camp Nou për atë që shumëkush e quan ndeshja e vitit.

Vendasit do të shpërndajnë 98 mijë flamuj për tifozët, të cilët do të valëviten në momentin kur skuadrat do të hyjnë në fushë, duke formuar një koreaografi verdhekuq, që janë dhe ngjyrat simbol të Katalunjës.

Ndërsa në tribunën qëndrore do të lexohet mbishkrimi Barca. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2012, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori