Barça le të lirë dy talente (FOTO LAJM)

Marc Bartra
Sipas asaj që shkruan portoali sportiv spanjoll "Futbolmercado", Barcelona është gati të lerë të lirë në formë huazimi dy mbrojtësit e saj të talentuar Marc Bartra dhe Martin Montoya.

Që të dy produktet e Akademisë Blaugrana cilësohen nga drejtuesit e klubit si lojtarë m limite të kufizuara për t’u trajnuar me skuadrën sipas normave të klubit, pavarësisht talentit të tyre të pamohueshëm. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2013, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori