Barça, më shumë se një yll për çdo pozicion (FOTO LAJM)

Në portë: Ter Stegen
Pëlqej
Pak nga pak po merr formë Barcelona që dëshiron Luis Enrique. Ekipi që sezonet e fundit ishte mësuar të fitonte gjithçka nuk mundi të merrte asgjë nga sezoni i shkuar ndaj dhe drejtuesit blaugrana kanë punuar dhe po punojnë për një ekip të fortë në mënyrë që të rikthehet triumfues në Spanjë dhe Europë.

Sipas asaj që shkruan sot "Mundo Deportivo", Barça e Luis Enriques është më e pasur me futbollistë pas afrimeveLuis Suarez, Mathieu, Thomas Vermaelen dhe rikthimeve të Rafinha dhe Deulofeu.

Nëse shikon karakterstikat e çdo futbollisti ve re se Luis Enrique ka mundësi që për çdo pozicion të ketë më shumë se një alternativë. Diçka që do e dëshironte çdo trajner.../albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 14:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori