Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Barça në hall, Suarez mbipeshë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në Spanjë ka filluar një polemikë sa i përket sulmuesit të ri të Barcelonës, Luis Suarez. Pamjet nga miqësorja kundër Indonezi U19 ku ylli uruguaian luajti për Barcelonën B e shfaqin atë mbipeshë dhe shumë larg nga forma që gëzonte kur ishte pjesë e Liverpool një sezon, por edhe gjatë Botërorit "Brazil 2014".


Kjo gjë ka shqetësuar edhe Barcelonën, e cila e ka këshilluar uruguajanin që të punojë më shumë në palestër në mënyrë që të jetë gati për debutimin e tij që pritet ta ndodhë kundër Real Madridit më 25 tetor në "Santiago Bernabeu". /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori