Barça nuk ka të "ngopur" me Arsenal (FOTO LAJM)

Abou Diaby
Nga Henry te Song, për të kaluar te Fabregas, Barcelona gjithmonë është tërhequr nga xhevahirët e Arsenal. "Topçinjtë" është klubi ndoshta i vetëm europian që luan pak a shumë stilin e blaugranave dhe kjo bën që shumë lojtarë të ekipit londinez të jenë të preferuar për skemat e Tito Vilanovas.

Sipas asaj që shkruan "El Mundo Deportivo", Barcelona ka hedhur sytë mbi tre futbollistë të Arsene Wenger, elementë që do të ndjeheshin shumë komodë në Camp Nou. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2012, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori