Barcelona pret Atleticon për hesapet vendimtare në kampionat, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

Barcelona dhe Atletiko do të diskutojnë tre pikët në supersfidën e javës në La Liga.

Barcelona dëshiron të shmangë një herë e mirë presionin e ekipit të Simeones dhe ekipi atalanas është i plotë me përjashtim të Semedos, i cili do të mungojë dhe për javë.

Më lart janë formacionet e mundshme për këtë super sfidë. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2018, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori