Barcelona revolucion, largon 9 yje nga skuadra (FOTO LAJM)

Arda Turan
Barcelona është duke përgatitur një tjetër revolucion të vërtetë në merkaton e verës, pasi këtë sezon është eliminuar nga Juventusi në Champions dhe ka pak shanse që të fitojë titullin pasi varet nga Reali, që ka një ndeshje më shumë për të zhvilluar.

Disa prej blerjeve të viteve të fundit nuk janë përshtatur në ekipin blaugrana. Gazeta katalanase "Sport" shkruan se janë 9 futbollistë që mund të largohen gjatë verës në një tjetër skuadër, teksa emrat e tyre mund t'i zbuloni më lart. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2017, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori