Bashkëshortja e Chicharitos, një bombë e vërtetë pas lindjes (FOTO LAJM)

Pas lindjes së fëmijës së parë (djalë) dhe transferimit me sukses në Sevilla, për të ndjekur bashkëshortin, Javier Hernandez (u transferua nga West Hami te skuadra angleze), Sarah Kohan ka vendosur të ndryshojë edhe “look”-un, duke u bërë bionde.

Në fakt, vëmendjen e fansave të saj në Instagram, më shumë se ngjyra e flokëve e tërhoqën format e modeles, që edhe pasi është bërë nënë mbetet në formë perfekte.
Shtuar më 15/10/2019, ora 08:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori