Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM)

Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo.

Të dy ata shfaqen në super formë me rroba banjo, madje trupat e tyre janë të tonifikuar dhe mund t’i ketë zili kushdo.

Ata kanë postuar fotografi në rrjetet sociale nga pushimet e tyre në Bahamas dhe të shumtë kanë qenë ndjekësit qëata i kanë komplimentuar për format e tyre trupore.

Ai 46 ndërsa ajo 44, por për disa mosha është thjesht një shifër.

Shtuar më 12/01/2019, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori