Basketbollistja italiane si gjithmonë e papërmbajtshme, pozon topless në rrjet (FOTO LAJM)

Valentina Vinjali vijon të jetë e papërmbajtshme në rrjetet sociale.

Basketbollistja dhe modelja seksi nga Italia ka provokuar në “Instagram” me disa foto vërtetë “të nxehta”.

Ajo shfaqet “topless” duke bërë “selfie” para pasqyrës. Postimin i bukuroshes ka marrë një mori me pëlqime dhe komplimente nga 2.3 milionë ndjekësit, që modelja ka në rrjetin social.

Shtuar më 22/05/2020, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori