Bastet në Champions, ja koeficientet për ekipin që triumfon në Cardiff (FOTO LAJM)

Monaco- 8.00
Sonte dhe nesër do të luhen sfidat e para të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. Real-Atletico dhe Monaco-Juventus janë dy super sfidat që do të prodhojnë dy finalistët për në finalen e madhe të Cardiff-it, raporton Albeu.

Kompanitë e basteve kanë bërë kalkulimet e tyre për fituesin e këtij sezoni, teksa favorit kryesor është Juventusi i Massimiliano Allegrit. Bardhezinjtë i kanë bindur të gjithë pasi skualifikuan Barcelonën pa pësuar asnjë gol, ndërkohë që dueli i radhës ndaj Monacos nuk do të jetë aspak i thjeshtë. /albeu.com/

Shtuar më 02/05/2017, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori