Bayern bëhet i frikshëm, si do të jetë formacioni për sezonin e ri (FOTO LAJM)

Me ardhjen e Philipe Coutinhos Bayern Munich po bëhet gati për sezonin e ri. Bavarezët kanë ndërtuar një ekip të frikshëm në sulm teksa Niko Kovac pritet të luajë më skemën 4-2-3-1.

Më poshtë rreshtimi i mundshëm i "Bavarezëve", teksa me anësorin brazilian në skuadër dhe më Leëandovskin në qëndër kampionët gjermanë mbeten kundërshtari për të mundur në Bundesligë.
Shtuar më 21/08/2019, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori