Bayern Munchen takon Papa Francescon (FOTO LAJM)

Pak orë pas fitores tenistike në 1-7 ndaj Romës Bayern Munchen ka qënë mysafir në Vatikan. Kampionët e Gjermanisë janë pritur në një takim special nga Papa Francesco.

Përveç takimeve të rastit dhe fjalimit të Atit të Shenjtë kapiteni bavarez Lahm dhe portieri Neuer i kanë dhuruar Bergoglios edhe një fanellë zyrtare të klubit me numrin 1. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2014, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori