Befason Ibra, dhurata "PlayStation" për shokët e skuadrës (FOTO LAJM)


Zlatan href="kerko.php?fraza=Ibrahimovic">Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani.

href="kerko.php?fraza=Ibra">Ibra është lider si brenda ashtu edhe jashtë fushe, njeriu që më së shumti kujdeset për atmosferën e skuadrës dhe kjo deri më tani ka dhënë rezultat.

Së fundmi, href="kerko.php?fraza=Ibrahimovic">Ibrahimovic në stilin e ‘Babadimrit’, iu ka bërë dhurata futbollistëve të Kuqezinjve.

Rafael Leao, Castillejo dhe Musacchio kanë zbuluar nëpër llogaritë e tyre në rrjetet sociale se kanë marrë si dhuratë nga href="kerko.php?fraza=Ibra">Ibra PlayStation 5 që sapo ka dalë në treg.

href="kerko.php?fraza=Ibrahimovic">Ibrahimovic numëron 9 gola në 9 paraqitje këtë edicion deri më tani.
Shtuar më 20/11/2020, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori