Befason ish-mbrojtësi i Milanit, vjen me kambale të veçanta në emision (FOTO LAJM)

Ish-mbrojtësi i Milanit Alessandro Costacurta i ftuar në studiot e Sky Sport ka befasuar me veshjen e tij,shkruan Albeu.com.

Italiani në fakt ka ardhur në emision me këpucë të veçanta dhe kjo nuk u la pa u vënë re dukë bërë xhiro në rrjetet sociale.

Ndërkohë Costacurta gjithë jetën e tij tek Milani. Ai ishte pjesë e kuqezinzjve prej vitit 1986 kur dhe u tërohq nga futbolli në vitin 2007.

Ai tashmë ftohet spesh herë në emisonet sportive në Itali. /albeu.com/

Shtuar më 14/03/2019, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori