Bekim Balaj feston 27-të vjetorin e lindjes, Loriku me urim special për shkodranin (FOTO LAJM)
Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj, ka festuar ditën e sotme 27-vjetorin e lindjes së tij.

Sulmuesi shkodran në “Instagram” postoi një fotografi të tortës së ditëlindjes dhe shumë futbollistë të njohur e kanë uruar shkodranin për ditëlindjen.

Ndër urimet e shumta, më i veçanti ishte ai i ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana.

“Urime ditëlindja vëllaçko ishallah edhe shumë të tjera të lumtura! Dhe mos harro, ha shumë molto!”, ishte urimi i Lorikut. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 20:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori