"Bëm baba të të ngjaj", statistikat e djalit të Ronaldos janë impresionuse (FOTO LAJM)


Djali i Cristiano Ronaldos ka shënuar dy herë më shumë gola se sa vetë Cristiano.

Ronaldo Jr ka luajtur për akademinë e klubit që nga transferimi i babait të tij te Juventusi, dukë shënuar kështu 58 gola dhe duke siguruar 18 asistime.

Ronaldo Jr shënoi katër gola në debutimin e tij për Juventusin në Shtator 2018, dhe në prill ai shënoi shtatë gola në vetëm një pjesë të lojës.
Shtuar më 31/10/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori