Benitez dhe skudeto, në Napoli edhe pizza (FOTO LAJM)

Kishte vite që Napoli nuk e priste kështu një trajner. Ndoshta vetëm epoka e artë e Diego Armando Maradonas mund të kalojë atë çka po përjeton qyteti italian pas emërimit të Rafa Benitez si trajner i ri i skuadrës.

Ditë më parë napolitanët i dedikuan një skulpturë dylli ish teknikut të Chelsea, Inter dhe Liverpool, ndërsa tani rradha i ka ardhur Cavaliere Gaetano Esposito, që të bëjë një picë me fytyrën e teknikut spanjoll dhe me skudeton e Serie A duke shpresua dhe besuar se Benitez do ta rikthejë Napolin te titulli kampion në Itali. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2013, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori