Birra "Peja" i bën një surprizë të bukur Mavrajt (FOTO)

Polemikat e krijuara në media dhe te tifozët për faktin që mbrojtësi i Kombëtares dhe Këlnit, Mergim Mavraj, nuk pranoi të vishte fanellën me te shkruar mbrapa sponsorin “Birra Peja”, ka bere një zhurmë të madhe.

Por kjo nuk ka pasur vetëm pasoja negative, pasi kjo kompani ka vendosur që ti bëjë një surprizë mbrojtësit të Kombëtares sonë, duke krijuar një birrë të re pa alkool.

Ajo është reklamuar në rrugët e qytetit të Kosovës, ndërkohë që në të shkruhet “Enkas per ty, Mërgim!”./albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 09:01
hahaha
e Dielë 5 Qershor 2016, Ora 12:09
o njerez nuk ka birre pa alkol sado qe shkruan zero ka nje perqindje te vogel alkoli...
Kastrioti
e Dielë 5 Qershor 2016, Ora 15:02
Zotni "hahaha" ka birre pa alkol ose me sakte me 0% alkol. rri i qete!!
niku
e Hënë 6 Qershor 2016, Ora 16:12
Bravo keshtu i rriten vlerat nje kompanie
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori