Bjonde dhe të pasme perfekte, njihuni me portiejeren më seksi në botë (FOTO LAJM)

Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë.

Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka lënë pa fjalë fansat e saj duke pozuar disa foto hot me rroba banjo, ku dallohet qartë trupi i saj bombastik dhe linjat perfekte.

130 mijë ndjekësit e Demaiter kanë mbetur vërtetë të surprizuar nga këto foto, teksa shumica e tyre janë edhe tifozë të skuadrës me të cilën Mikayla luan, Blueëater Haëks.

Shtuar më 26/06/2019, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori