Bojan zgjedh "Formacionin e Sezonit" në Premier League (FOTO LAJM)

DAVID DE GEA - Manchester United
Është jashtë fushave të lojës që prej janarit si pasojë e një dëmtimi serioz në gju. Ish sulmuesi i Barcelonës, Milanit dhe Romës pritet të kthehet në fushë në mbyllje të këtij sezoni.

Por kjo nuk e ka penguar Bojan Krkiç të ndjekë me vëmëndje zhvillimet në Premier League.

Në një intervistë për "Sportmail" ai ka përzgjedhur edhe formacionin e sezonitPremier League ku bien në sy mungesat e Diego Costas, Cesc Fabregas apo Wayne Rooney, ndërsa ka vendosur mes 11 më të mirëve edhe dy futbollistë të skuadrës së tij aktuale, Stoke City. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori