Borëpastrueset i kthejnë gjelbërimin dhe e bëjnë gati Zeqir Ymerin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bora e Kukësit mbushi gjithë sipërfaqjen e stadiumitZeqir Ymeri”.

Në mëngjes situata dukej e rënduar, por borëpastrueset kanë punuar përgjatë kësaj kohe për të normalizuar situatën.

Nga pamjet e stadiumit 1 orë para ndeshjes duket se stadiumi tashmë është në gjendje normale dhe gati për të pritur sfidën./albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori