Braktisi gruan dhe 2 fëmijët, Verratti në pushime me kamarieren bukuroshe (FOTO LAJM)

Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti është duke i kaluar pushimet me të dashurën e tij të re, Jessica Aidi.

Aidi është me prefesion kamariere dhe gjithashtu ka një karrierë edhe si modele, derisa ka marrë vëmendjen së fundmi pas lidhjes me Verrattin.

Reprezentuesi italian kishte vendosur ta braktiste gruan dhe dy fëmijët e tij për Jessican.

fundmi, mesfushori është shfaqur në Mikonos duke kaluar pushimet me të dashurën e tij të re.

Revista italiane "Chi" ka publikuar fotografi të çiftit të ri duke u puthur.
Shtuar më 12/07/2019, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori